Konkurs: Poleć mi erotyk warty przeczytania


 
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Odpowiedzieć na zadanie konkursowe.
2. Zapoznać się z regulaminem.

3. Być uczestnikiem wydarzenia Zmysłowy Zawrót Głowy (Wezmę udział)!

ZADANIE KONKURSOWE
Poleć mi erotyk warty przeczytania. Odpowiedzi udziel w maksymalnie 5 zdaniach.

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga "Zapatrzona w książki".
2. Konkurs trwa od 2017.03.11 r. do 2017.03.14 r. (do godziny 20.00).
3. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do dziesięciu dni roboczych od zakończenia konkursu.
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy. KOSZT WYSYŁKI PONOSI ZWYCIĘZCA!
5. Sponsorem nagrody jest: Burda Publishing Polska.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem pozostawić odpowiedz na zadanie konkursowe.
7. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
8. Do zdobycia jest książka, której fundatorem jest wymienione wyżej wydawnictwo, a wartość nagrody jest równoznaczna z kwotą znajdującą się na jej okładce.
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której wypowiedz najbardziej przypadnie do gustu autorce bloga "Zapatrzona w książki”.
10. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.


POWODZENIA!

14 komentarze:

 1. Monika Stanisławska
  Erotyk godny polecenia to "Gracz".Bohaterowie są charyzmatyczni i mają mocne charaktery.Znajdziemy w niej wielką namiętność, miłość i trudne sytuacje gdzie podjęcie deczyzji nie jest wcale takie jednoznaczne i proste. Gracz to książka z charakterem

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, nie czytuje erotyków :c Powodzenia dla biorących udział :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, ja i erotyki mamy ze sobą nie po drodze, ale powodzenia innym życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy to zalicza się do erotykow ale polecam Bractwo Czarnego Sztyletu. Jest tam dużo scen erotycznych a do tego walka koedzy wampirami a reduktorami ( ludźmi bez serc z czarną krwią stworzonymi przez omege). Jest to książka z jakimś sensem a nie z samymi scenamo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Magdalena Moruś11 marca 2017 22:37

  "Kara dla Śpiącej Królewny Anny Rice z cyklu "Śpiąca Królewna". Oj przeczytałam w jeden wieczór z zapartym tchem i z wypiekami na twarzy. Niektóre opisane sceny erotyczne były przesiąknięte bardzo ostrym sexem, które wywołują nieopisane emocje. Anna Rice autorka słynnego "Wywiadu z wampirem". :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się :)
  Lubię jako Sabina FK
  obserwuję jako Sabina Fabczak
  Nigdy nie pozwolę ci odejść- Marty W. Staniszewskie.Namiętna i smakowita, czytanie rozpala policzki,pełna czułości historia miłosna która przetrwała ludzką zazdrością.
  https://www.facebook.com/SABINAEWAANNAF/posts/10206762993753409

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie seria z Morfeuszem - Sny Morfeusza , Koszmar Morfeusza i niebawem Przebudzenie Morfeusza. Niesamowicie ciekawa książka, pełna erotycznych scen , praktycznie na każdej stronie, a także wątek zagadkowy-kryminalny , do tego nieuleczalna choroba przyjaciela zakochanego w dodatku w głównej bohaterce. Piękni ludzie, ciekawe wątki, do tego mnóstwo pikantnych scen, podniecających , policzki aż płoną kiedy się czyta . TO LUBIĘ :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Seria Mroczny Łowca - Każdy kolejny tom to nowa para, nowe zmysłowe przygody...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja polecam niezmiennie cały cykl Alice Clayton zatytułowany "Nie dajesz mi spać". Obecnie są cztery tomy plus jeden połówkowy - 4,5, każdy tom opowiada o innej parze, w każdej jest pełno smakowitych dialogów oraz pełnych pikanterii scen, nie tylko w łóżku. Alice potrafi bardzo umiejętnie stopniować napięcie, jakie występuje pomiędzy dwójką głównych bohaterów, niby się nie lubią, niby nie chcą spędzać ze sobą zbyt dużo czasu, zdarza się także, że obrażają siebie nawzajem dość wymyślnymi epitetami, a czytelnik myśli, że zaraz mu serducho z tych emocji wyskoczy; oczywiście, w pewnym momencie dochodzi do wyczekiwanego pocałunku, a potem to już wiadomo co następuje; no i muszę dodać, że w każdej jej książce nie brakuje humoru, czasem czytelnik płacze ze śmiechu i myśli "o matko, to takie sceny można było w ten sposób napisać?!"; gorąco polecam, idealne na poprawę humoru albo, gdy za oknem leje deszcz ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja polecam "Trylogię Kusziela" Jaqueline Carey.. Oprócz tego, że jest erotykiem ma naprawdę fantastyczną historię, która nie stanowi tła dla scen miłosnych, ani one nie są wypełniaczem historii.. Wszystko jest tu równoważne a Fèdra nó Delaunay to naprawdę wyjątkowa kobieta...

  OdpowiedzUsuń
 11. Wprawdzie nie jest to typowy erotyk, ale chciałabym ci polecić serię Miłość na kołku autorstwa Kerrelyn Sparks.
  Nie zawiedziesz się, jestem tego pewna. Powieści ukazują różne oblicza miłości, są pełne akcji i humoru.

  Izunia Raszka

  OdpowiedzUsuń
 12. Monika Niedźwiedź13 marca 2017 21:32

  Gorąco polecam "Edukację Kopciuszka" Giny L. Maxwell. Powieść aż kipi od namiętności, ale nie jest wulgarna. Mimo występujących w niej schematów czyta się ją na jednym wdechu, z prawdziwymi wypiekami. Bohaterowie zachwycają swoimi zasadami i postępowaniem, wzbudzając w nas sympatię.

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam powieść "Hard Beat. Taniec nad otchłanią" autorstwa K. Bromberg. :) Jest to książka, która nie jest wulgarna tylko jest piękną powieścią, pełną erotyzmu i namiętności. Nie skupia się tylko na seksie pokazuje też jak silna jest miłość łącząca dwoje ludzi. Pięknie obrazuje relacje pomiędzy bohaterami, którzy poznali się w niebezpiecznych okolicznościach oraz pokazuje nam, że pomiędzy nienawiścią a miłością jest bardzo cienka granica. Bromberg w lekkim stylu opowiada o emocjach, miłości, namiętności a także bólu jaki pojawia się po stracie ukochanej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 14. Polecam serię Off-campus Elle Kennedy: "Układ", "Błąd" i "Podbój", książki można czytać odrębnie, więc jeśli mam wybrać jedną z nich, to wybiorę ostatnią nowość:) Nie ważne ile mamy lat, ale zawsze przyjemnie jest znaleźć się w studenckim środowisku, przeżywać rozterki bohaterów i czuć te motyle w brzuchu... W powieści nie brak pikantnych, namiętnych scen, pieprznego języka, a wszystko zostało opisane fantazyjnie i z polotem. Do tego możemy być świadkiem dojrzewania bohaterów na trudnej drodze do dorosłości.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!