Konkurs 3


Czas na kolejny konkurs! Oto co tym razem jest do wygrania. Zainteresowani? ;)

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Odpowiedzieć na zadanie konkursowe.
2. Zapoznać się z regulaminem.

ZADANIE KONKURSOWE
Jaki jest wasz klucz do szczęścia? Odpowiedzi udziel maksymalnie w 3 zdaniach.

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga "Zapatrzona w książki".
2. Konkurs trwa od 2016-12-22 r. do 2016-12-30 r. (do godziny 20.00).
3. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do 14 dni roboczych od zakończenia konkursu. Wysyłka nagrody nastąpi do końca stycznia 2017 r.
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
5. Sponsorem nagrody jest: Edipresse Książki
6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem pozostawić odpowiedz na zadanie konkursowe.
7. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
8. Do zdobycia jest książka, której fundatorem jest wymienione wyżej wydawnictwo, a wartość nagrody jest równoznaczna z kwotą znajdującą się na jej okładce.
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której wypowiedz najbardziej przypadnie do gustu autorce bloga "Zapatrzona w książki”.
10. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.


POWODZENIA!

11 komentarze:

 1. Marzenia są moim kluczem do szczęścia.
  Wiadomo, że fajnie mieć jakis luksus, ale po co wyobrażać sobie coś, co jest aż tak trudne do zrealizowania? Więc zaczęlam marzyć o rzeczach, które sama moge spełnić i jest mi łatwiej bo Czuje satysfakcje z tego, że spełnilniam swoje marzenia. Wystarczy tylko chcieć i starać się aby wszystko poszło tak jak to sobie zaplanowalam, bo marzenia są kluczem do prawdziwego szczęścia w życiu, nawet te najdrobniejsze i najłatwiejsze do zrobienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kluczem do szczęścia jest;stabilność,zrozumienie,miłość,spełnienie i cel w życiu.Ważne jest by kłaść się z uśmiechem na ustach,a nowy dzień powitać radośnie i optymistycznie,to znacznie nam ułatwi drogę do szczęścia.Kluczem do szczęścia jest też nasza praca,gdy robimy coś co sprawia nam przyjemność,czujemy się potrzebni,to nas dopinguje i mobilizuje a wtedy jesteśmy szczęśliwi i usatysfakcjonowani :)

  Sabina FK

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie bardzo ciekawe, ale książka mnie nie interesuje, więc nie biorę udziału. Powodzenia uczestnikom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Klucz do szczęścia? Kubek, duży dobraj i ciepłej herbaty, dobra książka i jakieś malownicze miejsce do czytania. Na przykład letni ogród z widokiem na zachód słońca. Albo plaża i szumiące morze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim kluczem do szczęścia jest mój 4-letni syn, którego sama wychowuję. To on daje mi siłę do życia, radość i pełnię miłości. Jak tu nie mówić, że jest to klucz do szczęścia jak nie ma większego szczęścia niż bezgraniczna miłość, że jestem zawsze dla niego najważniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim kluczem do szczęścia są bliskie mi osoby, bo to właśnie Ci ludzie potrafią wywołać u mnei uśmiech - znają mnie jak nikt inny, mają swoje sposoby, abym w końcu rozgoniła swoje smutki i lęki, a to jest klucz do szczęścia. Poza tym to ten mój klucz do szczęścia to poczucie przynależności dzięki tym osobom, w tym tłoku i pędzie to oni dają mi stabilizację i napełniają optymizmem (o co mi samej cieżko zadbać). No i przede wszystkim przestaję się czuć samotna, wiem, że zawsze ktoś bliski będzie przy mnie (chociażby i samymi myślami) :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim kluczem do szczęścia jest połączenie silnego związku, w którym czuję się dobrze, z dbaniem o własne potrzeby, bo w końcu z samą sobą muszę czuć się dobrze przez całe życie. Kiedy mam te dwie rzeczy, mogę funkcjonować na najwyższych obrotach, mam wsparcie, mogę spełniać marzenia, rozwijać się i po prostu kroczyć przez życie szczęśliwa. Jeśli do tego dochodzi wspaniała rodzina i wyrozumiali znajomi, nie można być nieszczęśliwym, tak po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kluczem do szczęścia jest życie w zgodzie z własnym sumieniem i wsparcie kochających osób. Niezbędna jest także, którą samemu się daje i uczciwość.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim kluczem do szczęścia jest cieszenie się z małych radości i sukcesów. Każdy z reguły woli wyolbrzymiać, to co negatywnego spotyka go w życiu. O wiele lepiej jest rozpamiętywać miłe, krótkie chwile, które zebrane w jeden bęben maszyny życia mogą kumulować się w wielkie szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jako iż wiem, że w życiu szczęśliwe są tylko chwile, to staram się zawsze dostarczyć sobie jakąś odrobinę przyjemności. Czasami będzie to święty spokój, dobra książka, przyjemna muzyka lub kieliszek czerwonego wina. Staram się też jak najwięcej czasu spędzać z moim partnerem w zgodzie. :D

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!