Wyniki: Najpiękniejsza historia miłosna


Witajcie! ;)

Jak zwykle z poślizgiem, ale chyba to już mój znak rozpoznawczy, przybywam z winkami konkursu. Tym razem do wygrania było Jak powietrze Agaty Czykierdy-Grabowskiej, którą uwielbiam. 
Nawet nie wiecie jaki trudny wybór miałam czytając odpowiedzi konkursowe, każda była ciekawa, sprawiła, że coś drgnęło w moim sercu.Jak więc wybrać jedną? Zadanie prawie nie możliwe, ale musiałam się w końcu zdecydować...

Wiecie co? Będą dwie zwyciężczynie jednak, a co wolno mi zmienić zdanie, zwłaszcza gdy mam jeszcze jeden wolny egzemplarz.  ;)

Najpierw fragment regulaminu, tak dla przypomnienia... i podtrzymania napięcia. ;)
 
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
11. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.
 
Zwyciężczyniami zostają...
 Izabela Szymańska
Jagoda G.
Zwyciężczyniom gratuluję i proszę o podesłanie adresu wraz z nr. tel. do wysyłki nagrody na wyżej wspomniany adres e-mail. ;)

11 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!