Zapowiedź: Jak powietrze Agata Czykierda-Grabowska


Jako jedna z ambasadorek najnowszej książki Agaty Czykierdy-Grabowskiej miło mi poinformować (pewnie każdy już to wie, ale wspomnieć nie zaszkodzi), że już 20 lipca odbędzie się premiera Jak powietrze. Powieści, którą mogło napisać życie. Jest ona bowiem o zwykłym chłopaku i zwykłej dziewczynie. O ludziach, którzy nigdy by się nie spotkali gdyby nie... Nie, nie opowiem co w fabule piszczy, ale zapewniam, że warto zapisać w kalendarzu informację o tym tytule, bo Agata stworzyła coś przepięknego!

Szykujcie się na trochę spamowania i konkursy! :DZapowiedź:
Autor: Agata Czykierda - Grabowska
Tytuł: Jak powietrze
Wydawnictwo: OMG Books
Data wydania: 2016-07-20
Kategoria: New Adlut, obyczajowa, romans
ISBN: 9788324036448
Liczba stron: 512

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?

„Jak powietrze to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie".
Irena Bujak

„Jak powietrze to dowód na to, że w new adult nie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych".
Martyna Lewandowska

„Fascynująca i absolutnie wyjątkowa – najpiękniejsza definicja miłości”.
Beata Moskwa

„Autorka pokazała nam magię, jaką niesie ze sobą życie”.

 Karolina PająkCzekacie na Jak powietrze?

13 komentarze:

 1. Gratuluję - piękna rekomendacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie bym chciała przeczytać tę książkę i gratuluję Ci ambasadorstwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi bardzo fajnie, ale reklama kłamie - jakby nie patrzeć to nie pierwsze, polskie NA

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę ją przeczytać! Zapowiada się tak cudownie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu. Książka brzmi obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) Książką jestem zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tym, że to pierwsza polska powieść new adult się całkowicie nie zgodzę, ale rozumiem, że jakiś chwyt marketingowy musi być. Poza tym - absolutnie czekam, bo przeczytałam już wiele pozytywnych recenzji i muszę przekonać się sama, jak to z tą książką jest. ;)
  Gratuluję bycia ambasadorką! ;)
  Pozdrawiam,
  Amanda Says

  OdpowiedzUsuń
 8. Już się nie mogę doczekać tej książki, jestem bardzo ciekawa jak pierwsza powieść New Adult będzie prezentować się w polskich realiach. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze mówiąc - a piszę to tak trochę ze wstydem - nie byłam i wciąż nie jestem zainteresowana tą pozycją, ale tobie i reszcie dziewcząt gratuluję rekomendacji, gratuluję ambasadorstwa i całego cuda. :) Jestem pewna, że prędzej czy później trafię u ciebie na recenzję, także wtedy może bardziej porozważam nad moją niechęcią do tego tytułu.
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!