Wyniki: Czy jedno spotkanie może być motywacją do zmian?Hej, hej...

Muszę być szczera, jeszcze żyję targami i bardzo powoli wracam do szarej rzeczywistości. Jak tylko dostanę wszystkie zdjęcia będzie na blogu obszerna relacja z tego co, jak, gdzie i kiedy, ale teraz zapraszam na wyniki konkursu ze Stingerem. Przyznaję, że odpowiedzi dały mi niezły orzech do zgryzienia, wszystkie są piękne i mądre, każda ma coś w sobie. Ciekawi kto wygrał?

Najpierw fragment regulaminu, tak dla przypomnienia. ;)
 
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
11. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.
 
Zwycięzcą zostaje...
 Ala!
 
Zwyciężczyni gratuluję i proszę o podesłanie adresu wraz z nr. tel. do wysyłki nagrody na wyżej wspomniany adres e-mail. ;)

5 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!