Wyniki: Napisz opowiadanie z motywem przewodnim zimyNadszedł czas na wyniki konkursu w którym trzeba było napisać opowiadanie. Po raz kolejny pokazaliście na co was stać i nadesłaliście mi same smakowite kąski, ale tym razem od razu wiedziałam kto zasiądzie na podium tylko z wyborem miejsc miałam ogromny problem. Po dość długich debatach z samą sobą podjęłam w końcu ostateczną decyzję.

Za nim jednak przejdę do regulaminu i ogłoszenia wyników dziękuję wszystkim za nadesłane prace. Ich czytanie było ogromną przyjemnością!

A teraz fragment regulaminu, tak dla przypomnienia. ;)

4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
11. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.
Zwycięzcami zostają...
Pakiet 1 - Małgorzata P
Pakiet 2 - vaapku
Pakiet 3 - Gosik
Zwycięzcom gratuluję i proszę o podesłanie adresów wraz z nr. tel. do wysyłki nagród na wyżej wspomniany adres e-mail. ;)

9 komentarze:

 1. Bardzo dziękuję :). Jest mi niesamowicie miło i cieszę się, że opowiadanie Ci się spodobało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosik
  Ja również dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pozostałym szczęśliwcom.:-) czy jest jakaś szansa.na opublikowanie zwycięskich tekstów? Jestem bardzo ciekawa, w jakim kierunku powędrowała wyobraźnia innych :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko najpierw zapytam o zgodę wszystkich. ;)

   Usuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!