Wymiana świąteczna u Królowej Moli! ;)

Wiem, że to dopiero początek listopada i do świąt jeszcze trochę czasu, ale dla mnie to JUŻ listopad, a święta będą zanim się obejrzymy. Z mamą zaczęłyśmy kupowanie prezentów, a ja rwę sobie włosy z głowy szukając tych specjalnych podarków dla bliskich memu sercu. Paradoksalnie nie będą to książki... Nie tym razem. :) 

Ale zanim stracę wszystkie włosy, zanim obdarowani otworzą prezenty i mnie zabiją... zapisałam się do świątecznej wymianki, Wszystko to za sprawą kochanego Lustereczka, która mnie przekonała, że muszę i basta. No i co miałam zrobić? Zapisałam się! ;)

Może chcecie się dołączyć? Jeśli tak to zapraszam na bloga Królowej Moli, gdzie wszystko jest ładnie opisane. Zapewniam was, że warto i zabawa przy tym gwarantowana. Wiem, bo brałam kilka razy udział w tego typu akcjach i wspominam je bardzo miło. ;)

6 komentarze:

 1. Biorę udział, a jakże! Może trafimy na siebie! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się nad udziałem, ale bardzo podoba mi się ten pomysł, więc pewnie się zgłoszę. :)

  Pozdrawiam,
  Po Książkach Mam Kaca

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że będzie fajnie :). Już zaczęłam wyszukiwać rzeczy do mojego prezentu i mnie straszna ciekawość zżera, jaką osobę dostanę z przydziału ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. W tamtym roku nie wzięłam udziału i bardzo żałowałam, a sama wiem jaka to przyjemność wymieniać się takimi prezentami, dlatego w tym roku zapisałam się jako jedna z pierwszych ^^ Myślę powoli nad dodatkami i mam już kilka pomysłów :)Już nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. I teraz będzie, że zastosowałam przymus :) Oj nieprawda, a samą akcję uwielbiam i jestem ciekawa, kogo dostanę w parze :) Już chyba jutro losowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też w zeszłym roku, w sensie 2015, postanowiłam dać bliskim coś innego niż książki. :D Właściwie tylko mama dostała książkę z czymś jeszcze - nieksiążkowym, ale ona to wyjątek. :) Och, no i moja najmłodsza siostrzyczka, ale ją próbuję zachęcić do czytania, żeby była kiedyś molem książkowym, także w tym mam misję.
  Niestety w 2015 nie udało mi się wziąć udziału w wymianie, ale mam nadzieję, że jeśli odbędzie się edycja 2016, jakoś mi się uda. ;)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!