Wyniki: Konkurs Mikołajkowy!

Obiecałam szybkie wyniki i słowa dotrzymuję. :) Fajnie jest organizować konkursy, ale gdy przychodzi czas wybierania, to jestem w kropce. W tym przypadku jeszcze bardziej, bo bardzo mocno chciałabym spełnić wasze marzenia. ;) Nie mam niestety takiej możliwości, ale trzymam mocno kciuki, by wszystkie się zrealizowały. Tymczasem na pocieszenie mam dla dwóch osób kody na kalendarze. ;) Kogo tym razem wytypowałam? ;)
 
Przypominam iż...
 1. Zwycięzcy dostaną ode mnie maila wraz z kodem i terminem jego użyteczności, po tym jak napiszą maila na konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowych zwycięzców.
 2. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.
Zwycięzcami są...
Le Sherry!
Jestem zszokowana, że będę pierwszą osobą, która o tym napisze, ale jak dla mnie najlepszym prezentem byłyby po prostu książki. Tym bardziej, że nic oprócz nich, nie jest mi do szczęścia już potrzebne. Mam cudowną rodzinę, cudownie zapowiadające się Święta, a książek - jak wiadomo - nigdy dość.
Inne plusy otrzymania książki w ramach prezentu?
- Książka nie osądza. Ona rozumie.
- Książka nie jest na raz. Można do niej wciąż i wciąż powracać.
- Książka nie powie ci, żebyś przestała jeść tyle ciast, pierniczków i słodyczy.
- Książka zabierze cię w krainę wyobraźni i urzeczywistni tyle wspaniałych doznań.
- Z książką możesz podróżować po świecie, nie ruszając się nawet z fotela!
- Książka wymazuje szarą codzienność.
- Książka kocha, przebacza i rozumie, że musi nieraz trochę odsiedzieć na półce, zanim się za nią zabiorę. I nie narzeka!
- Książka jest papierowa, przyjemnie pachnie i idealnie nadaje się do roli wymówki czemu nie chcesz wyjść z domu na ten zimny, zimny śnieg.
- Z książką miło się śpi, a jeszcze milej czyta.
- Książka świetnie pasuje do krajobrazu "śnieg za oknem, w dłoni ciepła herbatka, a tuż obok stoi pachnąca świeczka" - nic tylko siedzieć i czytać!
- W Święta się ma dużo czasu wolnego. Oczywiście część należy się rodzinie, ale reszta? W końcu można wziąć się za książki! <3 A parę dodatkowych tytułów nie zaszkodzi, nie?
- Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś umarł od czytania.

oraz
cnbdjs
Mój wymarzony prezent znajduje się jakieś tysiące lat świetlnych od naszego domu, Ziemi. Jak już mogę sobie pomarzyć, to chciałabym coś bardzo, bardzo niezwykłego, a co, należy się, bo byłam naprawdę grzeczna! Święty Mikołaju, podaruj mi proszę jeden z najbardziej romantycznych prezentów, jakie świat widział – gwiazdkę z nieba! Chciałabym posiadać na własność kawałek Wszechświata i nie myśl proszę, że to marzenie ściętej głowy. W końcu za pośrednictwem pewnych sklepów internetowych można już nabyć akt własności dowolnego obiektu we Wszechświecie leżącego poza układem słonecznym! Taki niebanalny i niepowtarzalny gadżet ucieszyłby mnie najbardziej, ponieważ od kilku lat interesuję się astronomią. Chciałabym zabłysnąć w konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy, ponieważ nazwa ta kojarzy mi się z siłą charakteru. Myśl, że zakupiona gwiazda będzie świecić tylko dla mnie jest piękna… Już wyobrażam sobie te wieczorne niepowtarzalne spacery z głową w gwiazdach. :)  

Zwycięzcom gratuluję i czekam na maile ;)  

10 komentarze:

 1. Gratulację !
  cnbdjs, trzymam kciuki za tę gwiazdkę z nieba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sherry! Gratuluję :D Świetna odpowiedź :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję !
  Wyróżnienia jak najbardziej zasłużone :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sherry tak bardzo szczęśliwa i wdzięczna! :D
  Dziękuję bardzo! Bardzo! BARDZO BARDZO! :)
  Pozdrawiam!
  S.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!