Wyniki konkursu Gdybyś miał/a wybrać jeden najpiękniejszy dzień spędzony z mama, którego nigdy nie zapomnisz, jaki był by to dzień?

Nadszedł czas na rozwiązanie konkursu w którym do wygrania były dwa egzemplarze "Jeszcze jednego dnia" Mitcha Alboma. Lubię organizować konkursy, czytać odpowiedzi, bo zawsze mnie zaskakujecie, bawicie i wzruszacie. Niestety z wybraniem tej jednej jedynej wypowiedzi jest już gorze... No ale trzeba.

Zanim zostaną ogłoszone wynik przypominam dwa bardzo ważne punkty regulaminu.

 1. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
 2. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.
 Zwycięzcami zostają...
Edyta Chmura!
 oraz...
JaneS!
Zwycięzcom jeszcze raz gratuluję i proszę o podesłanie adresów do wysyłki na wyżej wspomniany adres e-mail. ;)

8 komentarze:

 1. Serdeczne gratulacje! :)
  Ja tymczasem myślę nad odpowiedzią na drugi konkurs :) Jestem na dobrej drodze do dotarcia do najwcześniejszych wspomnień jakie mogę pamiętać, także... Już wkrótce :)
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyniom!
  Radości z czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że i Mamie się spodoba niespodzianka, bo to przecież dzięki niej :) Bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :) W szkole istny sajgon, wracam do domu... i taka niespodzianka. Naprawdę przywraca to wiarę w siebie i dodaje skrzydeł.
  Ale gratuluje wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Naprawdę świetne prace zgłoszeniowe, dlatego zwyciezcami są wszyscy.

  Pozdrawiam bardzo gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zasłużone wygrane :) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!