Wyniki konkursu "Opisz mi swój wymarzony dom"

Nadszedł czas na rozwiązanie pierwszego konkursu, który zakończył się jeszcze w lutym. Aby wygrać "Malownicze. Wymarzony dom" Magdaleny Kordel trzeba było za pomocą dziesięciu słów opisać swój wymarzony dom. Jak zwykle wybór był trudny, bo każda wypowiedź miała w sobie to coś, nie przeciągając jednak Bujaczek przejdzie do konkretów.

 Zanim Bujaczek ogłosi wynik przypomni dwa bardzo ważne punkty regulaminu.
  1. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
  2. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl
Bujaczek nie będzie już przedłużała i prezentuje zwycięską odpowiedź:
martucha180, Bujaczek gratuluje i czeka na maila z adresem. W przypadki nie wysłania go w ciągu trzech dni zostanie wybrana inna osoba.

Bujaczek dziękuje z udział w konkursie.


Bujaczek


6 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!