Wyniki konkursu z Upadłymi aniołami

Hej!
Bujaczek pod presją niecierpliwych osób wziął się w końcu za czytanie odpowiedzi konkursowy i po raz kolejny stwierdziła, że organizowanie takich zabawa jest super, ale gdy nadchodzi czas wybierania już tak świetnie nie jest. Wszystkie odpowiedzi są naprawdę bardzo ciekawe, ale Bujaczek ma tylko jeden egzemplarz do oddania, a co za tym idzie musi wybrać jedną wypowiedź. Bujaczek ma o połowę mniej włosów na głowie, bo z frustracji rwał je sobie z głowy. Ostatecznie została wybrana ta jedna jedyna (pozostałych gorąco Bujaczek przeprasza, ale nie może wszystkich obdarować chociaż bardzo by chciała).

 Zanim Bujaczek ogłosi wynik przypomni dwa bardzo ważne punkty regulaminu.
 1. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
 2. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl
Bujaczek nie będzie już przedłużał i prezentuje zwycięską odpowiedź:
 Karolina Całka Bujaczek gratuluje in czeka na maila z adresem. W przypadki nie wysłania go w ciągu trzech dni zostanie wybrana inna osoba.

Bujaczek dziękuje z udział w konkursie i zaprasza za parę dni na kolejny, w którym będą do zgarnięcia aż 3 egzemplarze jednej powieści. 

Bujaczek  

9 komentarze:

 1. OCH! Gratulacje! :D Miłego czytania, a tymczasem Bujaczkowi życzę mniej stresu! :D
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. A kolejne konkursiwo zapowiada się bardzo obiecująco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na podsumowanie 6 odsłony Kryminalnego Wyzwania!
  http://miqaisonfire.wordpress.com/2014/03/03/472-podsumowanie-kryminalnego-wyzwania-6/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, bardzo się cieszę :)
  E-mail z adresem właśnie wysłałam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!