Konkursy wydawnictwa Czarna Owca oraz Libroteki

Moi Drodzy (chciałoby się dodać parafianie, ale się powstrzymam :D)!
Jakoś z początkiem nowego tygodnia wena twórcza mnie opuściła dlatego ani wczoraj nie było ani dziś nie będzie recenzji, wybaczycie?
Ale! Żeby nie było takiej całkowitej posuchy tutaj spieszę do was z wieściami o konkursie, tym razem nie moim, a wydawnictwa Czarna Owca oraz księgarni Libroteka. Wydaje się być fajny, a i nagrody niczego sobie. To co? Chcecie wiedzieć co oni tam wymyślili? ;)

CZARNA OWCA
"Czytacie książki w drodze do pracy: w metrze lub w  autobusie? A może czytacie do śniadania lub do kolacji?  Zróbcie sobie zdjęcie i "Pokażcie jak czytacie".

Na zdjęcia z krótkim opisem oraz  adresem e-mail, czekamy pod adresem konkurs@czarnaowca.pl.

Przesyłajcie do Nas swoje zdjęcia od 4 do 10 grudnia 2013 roku. 13.12.2013 pobawimy się z Mikołajów i rozlosujemy zwycięzców.

3 najciekawsze zdjęcia nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami: 
I miejsce:  zestaw książek o wartości 100 zł + ekotorba
II miejsce:  2 książki + termokubek + ekotorba
 III miejsce:  książka + ekotorba"* 

LIBROTEKA

Zostań fanem księgarni internetowej Libroteka.pl na Facebooku, rozwiąż zadanie konkursowe i zdobądź wspaniałe nagrody. Do wygrania książki „Doktor sen”, „Wieczny Grunwald”, „Perfumy Prowansji”, „Z moim synem na fejsie” oraz wyjątkowe zakładki do książek.

Zadanie konkursowe
ukaże się 5, 6, 9 i 10 grudnia.
Codziennie wygrywają trzy osoby.
Szczegółowe informacje o konkursie
znajdziesz TUTAJ* informacja prasowa

1 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!