Uginają się regały #21Dawno (ha ha!) nie pokazywałam Wam moich nowych zdobyczy, postanowiłam więc naprawić ten błąd. Co prawda miał być wczoraj, ale na jego miejsce wkradła się recenzja „Morza szept” i dlatego jest dziś. Stosik nie tak mały, ale bardzo zacny i jestem z niego niezmiernie dumna. Zwłaszcza z dwóch powodów. O tym jednak za chwilę. Dziś bez przydługich wstępów zapraszam do podziwiania. ;)


Zacznę może od góry i jako pierwsze zaprezentuję „Wszechświaty” L. Patriganiego, które zaciekawiły mnie od samego początku. Książka zapowiada się naprawdę interesująco i nie mogę doczekać się już jej lektury. Na „Password” M. Mous początkowo nie miałam ochoty, ale po pewnej rozmowie na jej temat zmieniłam zdanie i oto  jest. Obym się nie zawiodła ;) Kolejna pozycja już została przeze mnie przeczytana, mowa tu mianowicie o „Tajemnice Gwen Frost” J. Estep. Pochłonęłam ją w zaledwie jeden wieczór i jestem rozczarowana, że tak szybko się skończyła. Po tym co zaserwowała mi autorka w tej części nie wiem jak wytrzymam do kolejnej premiery. Z kolei ten zielony grzbiet to zbiór opowiadań, zatytułowany „Spotkania wczorajsze”, jest to praca zbiorowa, a jedno z tych opowiadań jest moje ;). Ta cieniutka książeczka, zatytułowana „Góra grozy” jest autorstwa E. Roddy to kontynuacja serii, która jest dobra na tyle, że chce poznać jej zakończenie. „W imię miłości” K. Michalak przeczytałam jakiś czas temu, ale teraz prezentuję Wam egzemplarz finalny. Bliski memu sercu, bo z tyłu na okładce jest fragment mojej recenzji, czym chwaliłam się już na Facebooku ;) Książkę, gorąco polecam! Mam stare wydanie „Zakrętów losu” AgnieszkiLingas-Łoniewskiej (recenzja z początków bloga :P), ale brakowało mi tej wznowionej do pozostałych dwóch i nabyłam sobie, a co! Przeczytałam ją nawet po raz drugi i myślę czy by drugiej i trzeciej też sobie nie przypomnieć ;). „Kobietę bez twarzy” C. Glass również sobie kupiłam. Po pierwsze dlatego, że z mojej ulubionej serii, a po drugie autorki, którą sobie cenię. Ostatnią pozycje pożyczyłam od kolegi. „Zbrodnie Jozefa Fritzla” S. Marsh, B. Pancevski są z gatunku literatury faktu, którą lubię.

Koniec na dziś ;) Widzicie coś dla siebie?

26 komentarze:

 1. Interesują mnie tylko "Wszechświaty" i "Password" i oczywiście czekam na recenzje :)

  http://zaczytany--w-ksiazkach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekałam na "Wszechświaty" i już nie mogę doczekać się, kiedy ją zdobędę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla siebie akurat nic nie znalazłam, ale cieszę się, że twoja biblioteczka znów się powiększyła! Jak ty znajdujesz w niej jeszcze miejsce??? :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze stosu najbardziej zainteresowała mnie książka Katarzyny Michalak oraz "Tajemnice Gwen Frost".

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, strasznie zazdroszczę "Wszechświatów", ale niestety inaczej niż przez wymianę nie będę się mogła zapoznać z nimi :<
  Password zapowiada się ciekawie i chętnie bym Ci go podebrała :x
  Gratuluję tego fragmentu! Musisz być naprawdę szczęśliwa, taki sukces :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę tu kilka naprawdę ciekawych powieści :) Np. "Wszechświaty" chętnie bym ci podkradła ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością przeczytałabym Wszechświaty, o których ostatnio głośno w blogosferze, a które kuszą mnie niesamowicie. ;) Aż miło się patrzy na takie stosiki. Gratuluję tylu nabytków. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja póki co czekam na recenzje książek, żeby sobie wyrobić jakieś zdanie. Na pewno przygarnęłabym "Zakręty losu", których do tej pory nigdzie nie umiem zdobyć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam oglądać stosiki, które ktoś prezentuje:)
  "Wszechświaty" chciałabym poznać, bo o nich dość głośno w blogosferze:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest już nowa książka Cathy Glass ? Super muszę ją zdobyć . To na jej recenzję będę czekać najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Stos naprawdę imponujący, zazdroszczę ;)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 12. Zazdroszczę "Tajemnic GF", moje będę mieć za 2 tygodnie dopiero, a jestem ich bardzo ciekawa. Jestem ciekawa "Wszechświatów", a tak życzę przyjemnej lektury tego, czego jeszcze nie ruszałaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. zainteresowały mnie te "Wszechświaty", musze poczytać o nich więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzę, że będziesz miała co czytać w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten sam zestaw książek z Dreams przywędrował i do mnie :) Mam też "W imię miłości" :) Reszta niekoniecznie mnie interesuje :)
  Przyjemnej lektury :)
  Miłośniczka Książek

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne stosisko :D Miłej lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja bym chętnie wszystkie przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Cieszę się, że kolejna część przygód Gwen tak dobrze wypada :)
  "Password" mam jeszcze do przeczytania, za to znam już tajemnice "Wszechświatów" - wiele cytatów zaznaczonych w tej książce, ale liczyłam chyba na troszkę więcej.
  Innych książek ze stosiku jeszcze nie znam ;) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 19. Trzy pierwsze pozycje dla mnie, o ile nadrobię dwa toym Akademii Mitu ;) Miłego czytania. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 20. Piękny stos, życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Lubię twórczość Cathy Glass, więc z ciekawością będę wypatrywała recenzji. ,,W imię miłości" także mi się podobała, a Gwen przede mną. Co prawda nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że to ostatnia część, ale skoro nie to tym lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Jakiż stosik, a cóż za piękne zdobycze:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Gwen Frost! :D Czekam, aż do mnie dotrze :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Chętnie podkradłabym Ci "W imię miłości" :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!