Zapowiedz wydawnictwa Dreams: Tajemnice Gwen Frost - Jennifer EstepJuż 30 lipca nakładem wydawnictwa Dreams ukaże się trzeci już część Akademii Mitu. Jak dziś pamiętam moment gdy zaczytywałam się w pierwszej części i nie mogłam się od niej oderwać, potem przyszła kolej na drugą część, która była równie fascynująca co pierwsza . I wreszcie przyszła pora na trójeczkę, która baaaaaardzo mnie ciekawi. Już nie mogę się doczekać aż dorwę ją w swoje łapki!

Akademia Mitu: Tajemnice Gwen Frost - Jennifer Estep

W Akademii Mitu wszyscy znają Gwen Frost jako Cygankę, która dzięki psychometrii jest w wstanie znaleźć zgubę i która chodzi z Loganem Quinnem, najbardziej atrakcyjnym chłopakiem w szkole. Gorąco pragną ją zabić żniwiarze chaosu. Zamordowali jej mamę i uwzięli się także na nią. Okazuje się, że pożądają sztyletu z Helheimu, który ukryła matka Gwen tuż przed śmiercią. Artefakt obdarzony jest wielką mocą i żniwiarzom wydaje się, że dziewczyna wie gdzie go szukać – tymczasem to nieprawda. Magia Cyganki jest zbyt słaba, aby to ustalić. Jedno jest pewne: żniwiarze jej nie darują. Czeka ją walka na śmierć i życie.


Ilość stron: 328
Oprawa: miękka + skrzydełka
Autor: Jennifer Estep
Tłumaczenie: Anna Rojkowska
ISBN: 978-83-63579-30-2
Format: 140 x 205
Data wydania: 30 Lipca 2013

1 komentarze:

  1. Nawet pierwszej części jeszcze nie zdążyłam przeczytać, a tu już trzecia wychodzi ;_;
    Wszyscy tak chwalą, może kiedyś ;)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!