Nadchodzi Evans jakiego nie znamy!

12 kwietnia br. nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, ukaże się książka wszystkim znanego Richarda Paula Evansa pod tytułem "Michael Vey. Więzień celi 25". Takiego autora jeszcze nie było dane nam poznać, ale coś czuję, że będzie to udana publikacja.


„Michael Vey więzień celi nr 25” rozkochał w sobie tysiące amerykańskich nastolatków oraz ich rodziców i nauczycieli. Bestsellerowa powieść przygodowa o nadziei, lojalności,
odwadze i miłości syna do matki. Prawdziwy hit w literaturze dla młodzieży.

Jestem Michael Vey. Jestem więźniem samego siebie. To moja historia. Może trochę dziwna, lecz moja. Mam 14 lat i jestem zwyczajnym nastolatkiem, jakich wielu. Jak ty i twoi rówieśnicy. Czasem zwracam na siebie uwagę przez moją chorobę – zespół Tourette'a – spokojnie, da się z tym żyć! Mam w sobie coś jeszcze – prąd elektryczny. Nie wszyscy o tym wiedzą. To czyni mnie wyjątkowym. Z tego właśnie powodu ktoś stara się mnie złapać.
 
Z tej okazji wydawnictwo przygotowało trailler zapowiadający powieść. 

Zamierzacie przeczytać? Bo ja nie mogę się jej już doczekać ;) 

10 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać! Evans próbujący wyrwać się ze schematu - to może być bardzo dobre!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałem pojęcia, że Evansa wydaje teraz inne wydawnictwo. mam wszystkie jego książki. Tą również z przyjemnością zakupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście przeczytałam tylko jedną książkę Evansa. Z chęcią skuszę się na inne jego pozycję i kto wie czy nie trafię również i na tą :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Autor mówił o tej powieści w wywiadzie, który z nim przeprowadziłam ,ale nie przypuszczałam , że będzie to fantastyka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja na pewno też będę się starała dorwać tę książkę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam tylko jedna książkę Evansa, chociaż mogę powiedzieć że jest naprawdę świetna. Z pewnością za tą też się zabiorę.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście, że przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nazwa choroby wydawała mi się znajoma, ale wygooglowałam, jak na razie nie wiem, co o książce sądzisz, ale skoro Tobie się podoba to poczekam na recenzję ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zaliczam się już do młodzieży ale książkę chętnie przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapowiada się ciekawa książka :) Z chęcią po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!