Podsumowanie Maja ;)

            No wreszcie mogę zrobić podsumowanie! Miałam poślizgi czasowe, ale żeby aż takie? Nie ładnie, oj nie ładnie... Moim jedynym wytłumaczeniem są egzaminy i zajęcia bo sobie przypomnieli pod koniec, że nie mamy wymaganej liczby godzin... Tak więc cały maj upłynął mi na kursowaniu między domem, a wyżej wspomnianymi zajęciami. Gdzieś pomiędzy tym uczyłam się pierw do pisemnych, a następnie ustnych egzaminów. Nawiasem mówiąc jeszcze 5 i jestem wolna!! Wracając jednak do tematu... Nie wiem jak mi się to udało, ale przeczytałam nawet dość dużo książek, jak na tak mało wolnego czasu. Jak? Sama nie wiem ;D No z recenzjami było już gorzej i stąd ten czasowy poślizg. I tak jeszcze ukażą się dwie majowe recenzje w czerwcu ponieważ oczekuję na ich akceptację.
            Co to ja jeszcze chciałam... Hm. Nie pamiętam :D. W każdym bądź razie było lepiej niż myślałam :D

            Statystycznie rzecz ujmując:

Liczba przeczytanych książek: 13
Liczba przeczytanych stron: 4359
Wyzwanie Z półki: 2
Wyzwanie Bracie, siostro... rodzino: 1
Najbardziej mi się podobało: i tu mam problem, bo tak naprawdę w maju przeczytałam dużo dobrych książek. Jednak jeśli mam wybierać to Wzapomnieniu” i „Zmyślona”.
Nie spodobała mi się: No niestety była taka... „Opowieściz Wilżyńskiej Doliny”

            Teraz jeszcze parę dni się pouczę i jedna wielka laba! A co! :D

9 komentarze:

 1. Muszę w końcu przeczytać "Zmyśloną" tej części serii "poczekajkowej" jeszcze nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku! Życzę więcej osiągnięć!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo tych egzaminów...super wynik :). Na mojej uczelni skrócili zajęcia ze względu na Euro - jutro, ewentualnie pojutrze ostatni zjazd i, niestety, jeden z cięższych egzaminów... Mam nadzieję, że jakoś to przetrwam :). Życzę Ci powodzenia i kolejnych udanych literacko miesięcy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wynik. Trzymam kciuki za egzaminy. Już niedługo:D

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!