Taki sobie stosik ;), Syndykat oraz przypomnienie o wymiance ;)


            Tak jak zapowiadałam teraz będzie co weekend ponieważ później trudno mi się ogarnąć z tym wszystkim ;). Ktoś przy poprzednim wpisie ze stosami spytał gdzie to wszystko mieszczę... Zdradzić Wam tajemnice? Połowa jest pożyczona! ;D I oto cały sekret ;)
A o to zdobycze z tego tygodnia. Nawet są już tu prezenty od Mikołaja (mamy, która dała mi pieniążki ze słowami „Kup sobie o czym marzysz”). Szybko, nie? ;)

 Tradycyjnie od góry zaczynając ;)
1. „Mroczna noc” - Gena Showalter - pierwszy tom serii Władcy podziemi, czytałam bodajże czwarty tom i zaciekawiła mnie ta seria. W miarę możliwości chce ją przeczytać od początku, pierwsze kroki poczynione. Efekt wymiany ;)
2. „Norwegian Wood” - Haruki Murakami - czytałam jego „Po zmierzchu” i byłam bardzo zachwycona jego talentem! Moja pierwsza książka tego pisarza. Zakup własny ;)
3. „Rok w Poziomce” - Katarzyna Michalak - mam ogromny sentyment do tej książki, to ją jako pierwszą przeczytałam z dorobku Kasi, teraz chce mieć wszystkie! Całkiem sprawnie mi to idzie bo brakuje mi tylko dwóch ;). Prezent od mamy na święta ;)
4. „Sklepik z niespodzianką. Bogusia” - Katarzyna Michalak - mam, mam! Polowałam i mam ;D Prezent od mamy na święta ;)
5. „”Święta, święta...” - Annie Sanders - zakupiona na poczet czytania dla klimatu i wyzwania świątecznego ;)
6. „Świąteczny sweter” - Glenn Beck - zdobyta z tych samych powodów co książka wyżej. Efekt wymiany ;)
7. „Cztery pory lata” - Renata L. Górska - oczarowała mnie ta okładka, no i nie mogłam się jej oprzeć po tylu pozytywnych recenzjach! Efekt wymiany ;) Brakuje mi jeszcze „Za plecami anioła” więc jakby ktoś coś słyszał... ;)
8. „Jutro 4” - John Marsden - skrupulatnie zbieram serię i nie oddam za nic! Jedna z lepszych, które ostatnio czytałam. Zakup własny ;)
9. „Niepokój” - Maggie Stiefvater - drugi tom „Drżenia” zdobyty dzięki uprzejmości poprzedniej właścicielki, która pamiętała, że brałam od niej pierwszą część ;)
10. „Sto Tysięcy Królestw” - Nora K. Jemisin - rodzynek w stosiku bo to recenzyjna od Papierowy Księżyc. Długo wyczekiwana wreszcie u mnie! ;D


 
            A teraz z innej beczki trochę ;) Niedawno przystąpiłam do Syndykatu Zbrodni w Bibliotece, który ma na celu rozpowszechnianie książek z dreszczykiem! Cały czas można przystąpić i wspomóc akcję swoimi recenzjami! Szczegóły po kliknięciu w link ;)

 
            Druga sprawa to już V edycja wymianki u Sabinki, tym razem „Z miłością w tle”. Cały czas trwają zapisy. Nie zapisałeś się jeszcze? Zrób to teraz! Czas ucieka!

5 komentarze:

 1. Cudny stosik ! Życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczny stosik! "Niepokój" bardzo mi się podobał, a "Sto tysięcy królestw" właśnie zaczynam ;)
  Dużo czasu na czytanie !

  OdpowiedzUsuń
 3. @ toska82 - dziękuję! ;)
  @ Cassin - przyda się ;) Jestem strasznie ciekawa Sto tysięcy królestw ;D
  @ kasandra_85 - dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość czerwone te okładeczki Ci się zebrały - klimat świąt xD?
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!