Moje mroczne tajemnice, buhahaha xD

Wywołana przez Tosię do tablicy i proszona o ujawnienie swoich 10 tajemnic przybywam z odpowiedzią. Jednak zaznaczam, że nie odpowiadam za zdrowie psychiczne i takie tam xD

No to zaczynam...

 • nie cierpię jak się mnie do czegoś zmusza, obojętnie w czym - mam tak, że u mnie coś potrzebuje czasu, a gdy wmusza się we mnie coś czego nie lubię włącza się we mnie agresja, jeśli mówię nie to znaczy nie,
 • nie cierpię pić kawy, 
 • uwielbiam swój "twórczy" bałagan, jedynie w książkach muszę mieć porządek - strasznie mnieirytuje gdy ktoś mi przestawi książki,
 • dbam o książki jak o najcenniejszy skarb, niestety mając szczeniaka w domu jest to utrudnione ;( z tego też powodu pożyczam książki tylko paru zaufanym osobom 
 • lubię wiatr, gdy mi wieje we włosy, lubię siedzieć na plaży blisko domu i patrzeć na jeziorko - uspokajam się wtedy, 
 • kocham mojego pieska, którego dostałam od siostry ;) szkrab daje tyle samo radości co nerwów ;D
 • nie wyobrażam sobie życia bez mojej mamy, siostry M. i przyjaciół, którzy są czasem straaaaaaaaszni ale kochani ;), nie wytrzymam bez rozmów na gg z Olą, dwiema Kasiami i Mooly ;)
 • to chyba widać, ale kocham czytać, książki maści wszelakiej xD marzy mi się własna biblioteczka <buja_w_oblokach>
 •  nie cierpię kłamstwa, chamstwa i obłudy, nie nawizę litości gdy ktoś na mnie patrzy jak jestem akórat na wózku, owszem przez tyle lat zdążyłam się przyzwyczaić, ale czasem mnie ponosi...
 • wieczna optymistka z przejawami pesymizmu, marząca po cichu, stąpająca twardo po ziemi (wiem, że trudno uwierzyć w taką mieszankę xD) w ciąż szukająca swojego skrawka miejsca...

To tyle jeśli chodzi o mnie ;) A do zabawy zapraszam IzuśVivi22 ;)  

23 komentarze:

 1. Ale ciekawie się czytało Twoje sekreciki:)). Też kocham psy i nie znoszę, gdy się mnie do czegoś zmusza. Od razu włącza mi się "reguła przekory":). Poza tym też kocham czytać i nie lubię, jak to ujęłaś "kłamstwa, chamstwa i obłudy":). Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. hihi ja też mam twórczy bałagan :) zazdroszczę tego jeziorka blisko domu i też kocham pieski wszystkie bez wyjątków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No popatrz! Ty kawy nie pijesz, a ja nie mogę bez niej żyć :D
  Twój twórczy bałagan kompletnie rozumiem i mam tak samo - wszędzie on byle nie w książkach. One muszą stać dokładnie poukładane, równiusieńko. Wręcz pedantycznie.
  Fajne ciekawostki :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzę, że mamy coś wspólnego:D
  Dziękuję za zaproszenie:D
  Być może uda mi się Was zaskoczyć?:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, wreszcie ktoś, kto nie lubi kawy! Wiecznie mnie za dziwadło mają ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja równeż nie znoszę, gdy ktoś próbuje coś na mnie wymusić ! Zdecydowanie jestem osobą, która ma swoje zdanie i lubi dominować - a co ;P Znów, podobnie jak Ty, bardzo dbam o książki, które wiele dla mnie znaczą - nie wyobrażam sobie, że mogłabym ich nie czytać ;D Kłamstwo i hipokryzja to chyba najgorsze, co może być - po prostu brzydzą mnie ludzie, którzy się wlaśnie tak zachowują... Tym, co na pewno nas różni jest to, że ja bardzo lubię kawę, a szczególnie taką z chili ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "nie wytrzymam bez rozmów na gg z Olą, dwiema Kasiami i Mooly ;)"

  Ta jedna Kasia to ja?? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Heh,jak miło mi że znalazłam się wśród osób zaufanych (wnioskuję z tego, że mi książki pożyczyłaś;)). Ja też lubię gadać z Tobą na gg (nawet do 3 rano, jak kiedyś;) A chętnie bym wypiła Twój przydział kawy, bo mi teraz nie wolno.

  OdpowiedzUsuń
 9. też nie znoszę wciskania mi czegoś na siłę. mam wówczas ochotę odwrócić się na pięcie i pójść w siną dal. za to kawę lubię, ale tylko rozpuszczalną i tylko z mlekiem pół na pół ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. no - ciekawe te twoje sekrety. Ja nie lubię osób, które dokuczają i śmieją się z niepełnosprawnych - sama mam brata i nie raz mam ochotę ukatrupić paru takich, co na niego krzywo patrzą :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki złowieszczy śmiech w tytule xD

  OdpowiedzUsuń
 12. Interesujące ;) Widzę, że akcja dopada wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 13. nie wyobrażam sobie życia bez kawy :) a tej plaży z jeziorem zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
 14. O, też nie lubię pić kawy. I lubię mieć porządek w książkach. ^^

  OdpowiedzUsuń
 15. Również nie lubię być do czegoś zmuszana i robię wtedy zupełnie na odwrót;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zazdroszczę optymizmu - ja jestem wielką pesymistką, oj wielką...
  Ale też nienawidzę kłamstwa.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bałagan to coś, co niewątpliwie nas łączy :)

  OdpowiedzUsuń
 18. też lubię mieć porządek w książkach i nie znoszę chamstwa i kłamstw, za to uwielbiam kawę :) zazdroszczę optymizmu, ja osobiście mam skłonność do wyolbrzymiania problemów

  OdpowiedzUsuń
 19. oprócz tego "twórczego bałaganu" Naprawdę wiele nas łączy :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Zmuszania nie cierpię i działa na mnie jak czerwona płachta na byka. W książkach mam tak samo, że porządek musi być i współczuję osobom, które go zakłócają. Kłamstwa są obrzydliwe, lepsza najgprsza prawda niż kłamstwa. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja również nie lubię pić kawy. uwielbiam za to mocną, czarną herbatę.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ileż ciekawych rzeczy się dowiedziałam ;)
  Ja także nie cierpię kawy, herbata za to leje się u mnie hektolitrami XD
  Wiatr lubię za to, że wiesz, że jest choć go nie widać. Tak cudnie czasem rozwiewa a to piasek na plaży, a do włosy na twarzy ;)
  Dziękuje, że podzieliłaś się swoimi sekretami ;*

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!