Mój pierwszy wyznaniowy film „To właśnie miłość”Przyznam szczerze , że początkowo miałam negatywne uczucia związane z tym filmem. Nie podobał mi się.   Nie potrafiłam się w niego wczuć. Wydawało mi się, że otrzymuję dawke wielu historii w krótkim czasie . Zmieniło się to jednak z czasem.

„To właśnie miłość” jest przeplatanką historii 10 osób. 10 miłosnych historii,  przeżywanych przed świętami.

Poznajcie Karem i Harrego.  Małżeństwo z wieloletnim stażem przechodzące próbę wytrzymałości… Karen podejrzewa męża o zdradę. Co zrobi odejdzie czy da  szansę męzowi mimo krzywdy jaką jej wyrządził…?Co przeżywa kobieta , która dowiaduję się ,że mąż ma młodszą kochankę..? Zakochany pisarz Jame, który przyłapuje swoją partnerkę na zdradzie. Wyjeżdża do Francji, aby leczyć złamane serce. Czy ta podróż coś zmieni w jego życiu? Miłość od pierwszego wejrzenia…  Przystojny premier zakochuje się w swojej sekretarce – Natalie. Kolejną osobą jest Daniel. On z kolei jest niedawno owdowiałym facetem, który musi nawiązać kontakt z 10-etnim pasierbem. Chłopiec jest zakochany w koleżance z klasy. Czy Daniel mu pomoże i czy znajdzie nić porozumienia z chłopcem? Teraz przedstawiam Sarah, kobietę zakochaną w koledze z pracy. Do niedawna myślała, że bez wzajemności, ale…  No i ostatnia została Juliet. Młoda mężatka, która myśli, że najlepszy przyjaciel jej męża nie cierpi jej… Jednak  bardzo się myli…

Miłość nie jedno ma imię… Czasem trzeba wyjść z ukrycia , a by o nią walczyć… Postawić wszystko na jedna kartę, by osiągnąć cel.

Tyle historii, tyle uczuć. Co zrobią bohaterowie? Czy zbliżające się święta dadzą im więcej odwagi i wiary w siebie? Obejrzyjcie, a sami się przekonacie ;)

4 komentarze:

 1. Tak, filmy i książki oparte na konstrukcji początkowego zarysu kilku róznych historii stanowią ryzyko, iż widz/czytelnik poplącze sie w nich i... zrezygnuje. Ale święta to taki magiczny czas niosący nadzieję i ukojenie. W tym czasie chyba nawet ja lubię szczęśliwe zakończenia;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię ten film:)
  Dziękuję za odwiedziny i powodzenia w blogowaniu:) Blog dodałam do swojej listy:0
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest film z tych ,które lubię oglądać np. przy lepieniu pierogów.

  OdpowiedzUsuń
 4. widziałam jakiś czas temu... :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad. Pamiętaj, proszę, o podpisie - lubię wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować. ;)

Pozdrawiam!